Lampy sygnalizacyjne

Akcesoria do doków przeładunkowych

Lampy sygnalizacyjne
Lampy sygnalizacyjne

Lampy sygnalizacyjne podłączone do sterowania bramy i rampy informują kierowcę i obsługę magazynu o aktualnej sytuacji w doku przeładunkowym.

Właściwe zaprogramowanie świateł może znacznie podnieść bezpieczeństwo w czasie przeładunku, a także usprawnić cały proces i zwiększyć jego wydajność.

System działania lamp sygnalizacyjnych jest niezwykle prosty i sprowadza się do zmiany koloru światła z zielonego na czerwony w momencie otwarcia bramy bądź też uruchomienia innego urządzenia przeładunkowego, do którego zostały podłączone. Po zakończeniu procesu załadunku/rozładunku lub zamknięciu bramy światło ponownie zmienia się na kolor zielony, co jest jasnym sygnałem dla kierowcy, że może bezpiecznie odjechać ze stanowiska.

Lampy sygnalizacyjne

Różne warianty lamp sygnalizacyjnych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, wprowadziliśmy do naszej oferty lampy sygnalizacyjne w różnych wariantach. Mogą Państwo zdecydować się na sygnalizację ścienną – wewnętrzną, jak i zewnętrzną. Zewnętrzna przeznaczona jest głównie dla kierowcy, z kolei wewnętrzna dla osób dokonujących załadunku lub rozładunku.

Mając na uwadze różnorodne potrzeby naszych Klientów, a także ograniczoną przestrzeń w niektórych zakładach, oferujemy lampy pojedyncze, podwójne oraz kolumny sygnalizacyjne.

Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży służymy pomocą we właściwym przygotowaniu systemu sygnalizacji. Spośród wszystkich propozycji wybierzemy system spełniający Państwa indywidualne potrzeby oraz możliwie najlepiej dopasowany do specyfiki zastosowanych ramp przeładunkowych.