Realizacje w zakresie systemów przeładunkowych

Powrót

Poniżej prezentujemy Państwu realizacje wykonane przez firmę Elko w ostatnim czasie.

Amigo Zielniki

Zakończyliśmy projekt Amigo, przy współpracy z PTB Nickel z Suchego Lasu.
Wykonaliśmy na hali :
8 zewnętrznych stanowisk przeładunkowych,
11 bram segmentowych.
Firma ELKO uczestniczyła w postępowaniu przetargowym, projektowym oraz wykonawczym. Na przestrzeni 9 miesięcy wykonaliśmy kawał dobrej roboty.

Ampol Merol

Dla firmy AMPOL MEROL z Wąbrzeźna wykonaliśmy już kilka stanowisk przeładunkowych w ostatnich latach. Domki przeładunkowe stały się dla nich wygodnym i szybkim w realizacji punktem przeładunkowym. W tym roku zostaliśmy kolejny raz obdarzeni zaufaniem ze strony tego Inwestora. Intensywna eksploatacja stanowisk nie wpłynęła w żaden sposób na ich jakość.

Białystok

Dla prywatnego Inwestora wykonaliśmy w Białymstoku specjalne domki przeładunkowe pod bardzo nietypowymi kątami 15 i 18 stopni. Dodatkowo, do mniejszych samochodów wykonaliśmy 4 stanowiska z mostkami przeładunkowymi typu MDL.

Jasień

Dla firmy Felgenhauer wykonaliśmy modernizację polegającą na budowie zewnętrznego stanowiska przeładunkowego wraz z dostawą i montażem bram rolowanych Decotherm DD . Wszystko w bardzo modnym ostatnio RAL 7016. Bardzo zadowolony Klient !

Poznań

Niekiedy parametry gotowych magazynów nie pozwalają nam na montaż w prosty sposób. W Poznaniu, dzięki stalowej nakładce z blachy ryflowanej, mogliśmy wykonać montaż mostka przeładunkowego MDL o nośności 60 kN.