Rampy przeładunkowe z wargą obrotową
Rampy przeładunkowe z wargą obrotową

Rampy przeładunkowe z wargą obrotową zapewniają intensywny przeładunek towarów przy niskich kosztach eksploatacji. To elektrohydrauliczne urządzenie jest sterowane w prosty sposób jednym przyciskiem. Wciśnięcie przycisku uruchamia dwa siłowniki hydrauliczne, które podnoszą platformę z pozycji spoczynkowej aż do najwyższego punktu, w którym następuje uruchomienie siłownika hydraulicznego powodującego wychylenie wargi obrotowej. Zwolnienie przycisku powoduje opadanie platformy rampy do poziomu podłogi pojazdu. Po zakończeniu przeładunku rampa wraca do pozycji spoczynkowej poprzez ciągłe naciskanie przycisku powrotnego.

Rampa przeładunkowa z wargą obrotową to urządzenie o niezawodnej i wytrzymałej konstrukcji. Wyposażenie rampy w dwa siłowniki hydrauliczne do podnoszenia platformy zapewnia szczególną stabilność i wytrzymałość rampy. To rozwiązanie stosowane jest przez firmy szczególnie dbające o wysoką jakość oferowanych ramp.

Rampy z wargą obrotową dostarczane są standardowo z nośnością znamionową 60kN. Rampy z inną nośnością znamionową dostarczane są na zamówienie.

Kiedy warto postawić na rampę przeładunkową z wargą obrotową?

Dostępna w naszej ofercie rampa przeładunkowa z wargą obrotową, dzięki wytrzymałej i niezawodnej konstrukcji, doskonale sprawdza się w obiektach i magazynach o wysokich wymaganiach eksploatacyjnych w stosunku do ramp. Warga obrotowa, jaka została zastosowana w tym modelu rampy, doskonale dostosowuje się do różnych rodzajów pojazdów – zróżnicowanych pod względem wysokości, kształtu, jak i długości skrzyni.

Warto więc zdecydować się na elektrohydrauliczną rampę przeładunkową z wargą obrotową, kiedy zależy Państwu na uniwersalności oraz codziennej, sprawnej i intensywnej eksploatacji.

 

Pomoc w wyborze i montażu najlepszej rampy

W naszym asortymencie znajdą Państwo rampy przeładunkowe z wargą obrotową, które różnią się szerokością, dopuszczalnym obciążeniem (nośnością) oraz długością. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie dostosowanie parametrów rampy do specyfiki działalności, obsługiwanych pojazdów oraz innych, indywidualnych potrzeb, dlatego też chętnie doradzamy i pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań. Dla nas liczy się przede wszystkim satysfakcja naszych Klientów, którzy mogą cieszyć się sprawdzonym, nadającym się do wieloletniej eksploatacji produktem.

Oprócz dostawy wybranej rampy zapewniamy także jej fachowy montaż. W przypadku ewentualnych uszkodzeń podejmujemy się również kompleksowych remontów.

 

 

Wymiar i zakres pracy

Długość platformy (mm) Wysokość zabudowy (mm) Zakres pracy (mm)
2000 600 +415 -/- 290
2500 600 + 370 -/- 280
3000 600 + 355 -/- 275
3500 600 + 315 -/- 270
4000 600 + 295 -/- 265
4500 900 + 355 -/- 600
5000 900 + 347 -/- 600

Rampy dostarczane są w standardowej szerokości 2000 mm oraz na zamówienie w szerokości 2250 mm.

Uwaga: podane zakresy pracy ramp określają ich możliwy zakres pracy. Dopuszczalne pochylenie rampy wynika z rodzaju sprzętu używanego do przeładunku: np. paleciak lub wózek widłowy.

 

 

Zalety

  • proste, niezawodne rozwiązanie
  • wysoka trwałość
  • możliwość wykonania do bardzo dużych obciążeń
  • korzystna cena