Aluminiowa płyta załadunkowa

Mostki przeładunkowe

Aluminiowa płyta załadunkowa służy do usprawnienia ręcznego przeładunku towarów przy małych różnicach wysokości. Dzięki specjalnym uchwytom bocznym można ją w łatwy i bezpieczny sposób przenosić w dowolne miejsce – np. pod kontener czy też samochód dostawczy. To efektywne i elastyczne rozwiązanie doskonale sprawdza się w każdym zakładzie, gdzie realizowane są okresowe bądź też systematyczne dostawy towarów.

Oferujemy aluminiowe płyty załadunkowe o różnych parametrach, wyróżniające się nośnością do 1,2 kN. W zależności od indywidualnych potrzeb dostarczamy płyty załadunkowe o standardowych wymiarach bądź też przyjmujemy zlecenia na wykonanie produktu w innych, niestandardowych rozmiarach.

W trosce o jakość sprzedawanych podjazdów postawiliśmy wyłącznie na produkty wykonane z najwyższej jakości blachy aluminiowej, które charakteryzują się m.in. antypoślizgową powierzchnią jezdną.

Aluminiowa płyta załadunkowa – rozwiązanie w razie potrzeby!

Aluminiowa płyta załadunkowa to jeden z tych produktów, które warto mieć zawsze pod ręką. W sytuacji awarii rampy przeładunkowej bądź też przeładunku towarów z miejsca, gdzie nie ma dostępu do rampy, taka płyta załadunkowa sprawdzi się doskonale.

Wśród zastosowań aluminiowej płyty załadunkowej wyróżniamy nie tylko rozładunek i załadunek samochodów dostawczych, ale także niwelowanie szpary występującej pomiędzy pojazdem a zamontowaną rampą.

Decydując się na zakup ręcznej płyty załadunkowej lub podjazdu do kontenera w naszej firmie, mogą być Państwo pewni, że otrzymają produkt najwyższej jakości, który pochodzi od renomowanego producenta z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji.