Mostki stalowe sprężynowe

Mostki przeładunkowe

Dostępne w naszej ofercie mostki stalowe sprężynowe umożliwiają prowadzenie przeładunku przy różnicy wysokości do 250 mm – łącząc środek transportu zewnętrznego z zamontowaną rampą bądź też posadzką magazynu/zakładu przemysłowego. Wykonanie w wersji stacjonarnej lub przesuwnej pozwala na dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb i specyfiki działalności.

To dzięki mostkom sprężynowym możliwe jest bezproblemowe i sprawne przeprowadzenie rozładunku oraz załadunku poprzez bezpośredni wjazd wózka widłowego do samochodu dostawczego.

Mostek sprężynowy w wersji stacjonarnej spawany jest do rampy – wspomagając przeładunek wyłącznie w jednym miejscu. Jeżeli zależy Państwu na obsłudze kilku miejsc przeładunkowych przy pomocy jednego mostka, zachęcamy do wyboru mostka jezdnego. Specjalna konstrukcja umożliwia przesuwanie mostka za pomocą szyny jezdnej wzdłuż rampy.

Stalowe mostki sprężynowe – sposób na bezpieczny przeładunek!

Bezpieczeństwo i powodzenie procesu załadunku oraz rozładunku półproduktów, gotowych wyrobów, a także różnego rodzaju komponentów uzależnione jest przede wszystkim od stosowanych systemów i urządzeń. Mostek sprężynowy to bez wątpienia jeden z praktycznych elementów, w jaki warto wyposażyć swój magazyn. System sprężyn równoważący ciężar umożliwia jednoosobową obsługę i gwarantuje bezpieczną oraz komfortową pracę. Obecność automatycznego zamka blokującego mostek w odpowiedniej pozycji to kolejny atutu tego rodzaju systemów.

Nośność oferowanych mostków sprężynowych – do 60kN.

W celu złożenia zapytania ofertowego lub uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszymi specjalistami.

 

 

Mostki stalowe sprężynowe 2

Mostki stalowe sprężynowe 3

Mostki stalowe sprężynowe 4