Systemy przeładunkowe: Akcesoria

Powrót

W naszej ofercie znajdują się akcesoria, które pomagają usprawnić przeładunek towarów oraz poprawić bezpieczeństwo pracy. Ich zastosowanie pozwoli uniknąć wielu problemów związanych z przeładunkiem, sprawiając, że będzie on prostszy, szybszy i bezpieczniejszy. Dlatego przygotowując nowe stanowisko do przeładunku lub przeprowadzając remont starego, warto zaopatrzyć je we wszystkie niezbędne akcesoria, które ułatwią pracę zarówno kierowcy ciężarówki, jak i pracownikom hali.

Jakie akcesoria oferujemy?

Wśród oferowanych przez nas akcesoriów znajdują się lampy dokowe LED. Wykorzystuje się je do doświetlenia doku i wnętrza naczepy auta. Lampy polepszają widoczność, dzięki czemu pomagają zapobiegać kolizjom oraz zmniejszają ryzyko uszkodzenia towaru przy przeładunku.

W ofercie mamy także lampy sygnalizacyjne, które podłącza się do sterowania bramy i rampy. Informują one kierowcę i obsługę magazynu o sytuacji w doku. Sygnalizują moment, w którym można rozpocząć przeładunek albo odjechać samochodem od rampy. Podnoszą w ten sposób bezpieczeństwo całego procesu.

Wiele akcesoriów wspiera bezpośrednio kierowcę podjeżdżającego pod rampę przeładunkową. Funkcje takie pełnią naprowadzacze kół, które pomagają w ustawieniu pojazdu pod odpowiednim kątem w stosunku do rampy. Elementy te uniemożliwiają kierowcy zboczenie z właściwej trasy, dzięki czemu manewrowanie ciężarówką staję się znacznie prostsze.

Oprócz tego posiadamy w sprzedaży odbojniki różnego rodzaju. Chronią one budynek, rampę i podjeżdżający samochód przed uszkodzeniami, jakie mogłyby powstać podczas dokowania. Oferujemy także kliny zabezpieczające koła, które zapobiegają niekontrolowanemu przesuwaniu się zaparkowanego pojazdu.

Znaczne podniesienie bezpieczeństwa pracy zapewnia autorski System Bezpiecznego Dokowania ELSAFE