Podjazd pod rampę – akcesoria: Naprowadzacze kół

Naprowadzacze kół Powrót

Naprowadzacze kół to elementy w formie stalowych rur, które stosuje się podczas przeładunku towarów. Ich zadaniem jest naprowadzenie pojazdu dostawczego do prawidłowego ustawienia względem rampy przeładunkowej. Dzięki temu możliwe jest precyzyjne manewrowanie autem tyłem i uniknięcie kolizji. Naprowadzacze kół zapewniają też bezpieczeństwo podczas przeładunku towaru i zapobiegają ewentualnym uszkodzeniom pojazdu.

Jakie naprowadzacze kół oferujemy?

Oferujemy Państwu naprowadzacze kół wykonane z ocynkowanej stali, która zapewnia im wysoką trwałość i odporność na zgniatanie. Dzięki temu mogą one skutecznie oprzeć się siłom powstającym pod naporem auta. Jednocześnie zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby nie powodować uszkodzeń felg samochodów, które będą między nimi manewrować. Innym atutem proponowanych przez nas naprowadzaczy kół jest ich odpowiednie wyprofilowanie. Dzięki temu zabiegowi minimalizowana jest powierzchnia styku rur oraz kół, co pozwala uniknąć potencjalnych przetarć i innych zniszczeń. Należy również wspomnieć, że oferowane przez nas rury naprowadzające cechują się wysokim poziomem estetyki. Doskonale sprawdzą się one na terenie hal magazynowych i przemysłowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy typy wykończenia naprowadzaczy:

  • rury cynkowane ogniowo,
  • rury cynkowane ogniowo i malowane proszkowo dowolnym odcieniem farby,
  • rury malowane proszkowo i oklejane pasami wykonanymi ze specjalnej folii odblaskowej.

W naszej ofercie znajdą Państwo naprowadzacze kół wykonane z rur o różnej średnicy. Odpowiednio dobrana średnica rur wpływa na wytrzymałość prowadnic, dlatego też w halach i magazynach o dużej częstotliwości dostaw stosuje się naprowadzacze o średnicy zbliżonej do 160 mm. Z kolei w miejscach, gdzie ruch jest mniej intensywny instalować można naprowadzacze do kół o niewielkim przekroju.